Oferta

Film podstawą marketingu sieciowego

Oferta

Poznaj naszą szeroką ofertę realizacji filmów reklamowych. Od 2006 roku nasza spółka z powodzeniem obsługuje firmy, instytucje, organizacje, grupy muzyczne i taneczne. Przykłady można mnożyć. Nasze zaangażowanie w projekty filmów powoduje, że nasi klienci są zadowoleni z naszej pracy. To bardzo często prowadzi do podjęcia stałej współpracy.

Kilka dodatkowych informacji

Dlaczego my?

Dysponujemy najnowszym sprzętem filmowym marki SONY pracującym w standardzie 4K i HD. Niesamowita dynamika obrazu, doskonałe odwzorowanie kolorów, dbałość o każdy szczegół i detal.

Dodatkowo prowadzimy szereg działań wspomagających działania firm w różnych obszarach. Wspieramy budowę wizerunku w social media, przygotowujemy specjalne materiały filmowe, zdjęciowe i graficzne. Produkujemy także filmy prezentujących działanie produktów i usług. Takie filmy dedykujemy firmom z branży e-commerce. Warto poznać naszą ofertę.

Chcemy przekazać naszym Klientom wszystko to, co w nas najlepsze: zaangażowanie, pasję, kreatywność i radość tworzenia. Uwielbiamy naszą pracę i to Klienci czują w kontakcie z nami. Potrafimy zbudować bardzo pozytywną atmosferę na planie filmowym, dzięki temu praca dla obu stron to prawdziwa przyjemność i przygoda.

Każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie, które zawsze przyjmujemy z radością.

Jesteśmy odpowiedzialni i uczciwie podchodzimy do pracy. Wszystkie projekty realizujemy terminowo. W razie potrzeby potrafimy działać nawet szybciej niż ekspresowo, zlecenia Last Minute też nam się zdarzają. 🙂

Najważniejsza jest jednak dla nas jakość i na niej opieramy nasze działania.
Motorem napędowym wszystkiego co robimy jest pasja. To podstawa naszej pracy. Dzięki pasji potrafimy mieć świetne pomysły każdego dnia i z uśmiechem podejmować każde, nawet prawie niemożliwe wyzwania.

Dlaczego warto nas zaangażować?

Wzmocnij swoją pozycję na rynku

Mamy bardzo duże doświadczenie, zwłaszcza w marketingu medycznym.

Bądź przed konkurencją

z nami możesz wyróżnić się na rynku

Od pomysłu po projekt końcowy.

Mamy pomysł

z nami możesz wyróżnić się na rynku

Od pomysłu po projekt końcowy.

Pomożemy

z nami możesz wyróżnić się na rynku

Od pomysłu po projekt końcowy.

Cena

dlaczego przepłacać

Nasze ceny nie zabiją Twojego budżetu.